اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی ویژه مسئولان دفاتر تشکل‌ها

تاريخ 1397/08/19 ساعات 13:49

موسسه آموزش و توسعه منابع انساني اتاق بازرگاني تهران (ITECC) در نظر دارد، یک دوره آموزشي ویژه مسئولان دفاتر تشکل‌ها برگزار کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک دوره آموزشی برگزار می‌کند که هدف و جامعه مخاطب آن مسوولان دفاتر تشکل‌ها هستند که می‌توانند بدون هزینه و صرفاً با ارائه معرفی‌نامه از تشکل خود مهارت‌های موردنیاز حرفه خود را آموزش ببینند.

این دوره آموزشی 16 ساعته از تاریخ 21 آبان ماه 1397 آغاز می‌شود و روزهای برگزاری آن دوشنبه‌ها از ساعت 9 تا 13 خواهد بود. طراحي پاورپوينت، تنظيم و مديريت برنامه جلسات با استفاده از اكسل، مديريت زمان و فعاليت‌ها با استفاده از اكسل، ايجاد بانك اطلاعات اعضاي تشكل ايجاد بانك مستندات و آرشيو مدارك تشكل، تهيه نمودارهاي آماري پيشرفته، پيش‌بيني عضويت و درآمدهاي تشكل و نیز اصول ارائه کردن موثر از جمله سرفصل‌های آموزشی است که توسط پدرام موسوی و علیرضا اسدی در این دوره آموزشی ارائه خواهد شد.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir  ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرنن. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام