اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سه دوره آموزشی زبان انگلیسی ویژه فعالان اقتصادی

تاريخ 1397/07/28 ساعات 08:43

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) سه دوره آموزشی مختلف زبان انگلیسی مقدماتی برای فعالان اقتصادی در سطح یک، برای مذاکره در دیدارها و ملاقات‌ها و برای همراهی مهمانان خارجی و مکالمات تلفنی برگزار می‌کند.

برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه سوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‌وکار و تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی دنبال می‌شود. ماه دوم پاییز نیز به‌واسطه برگزاری دوره‌های متعدد از جمله سه دوره آموزشی زبان انگلیسی، ماه ویژه‌ای در تقویم آموزشی مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران است.

 

دوره آموزش زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، دوره آموزشی دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی (سطح یک) طی 50 ساعت آموزشی در روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 16 تا 19 برگزار می‌شود. این دوره آموزشی از روز دوشنبه 21 آبان ماه و با تدریس خانم سرآبادانی آغاز می‌شود. مخاطبان این دوره تمامی فعالان اقتصادی به‌ویژه افرادی است که به تازگی وارد فعالیت‌های مربوط به تجارت خارجی شده‌اند.

در این دوره توانایی صحبت کردن در مورد شغل و شرکت و پرسیدن اطلاعات از دیگران، صحبت در مورد جزییات کاری، ارسال ایمیل‌های کاری در سطح مقدماتی، گفت‌وگو در مورد توانمندی‌ها و مهارت‌ها، کار تیمی، چگونگی مذاکره برای تامین نیازهایی چون بلیت هواپیما، هتل و ... آموزش داده می‌شود.

 

دوره آموزش انگلیسی برای همراهی مهمانان خارجی

موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران هم‌چنین یک دوره آموزشی دیگر با عنوان «دوره آموزشی زبان انگلیسی برای همراهی مهمانان خارجی و مکالمات تلفنی و ایمیل» به مدت 50 ساعت در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 تا 19 برگزار می‌کند.  این دوره آموزشی از روز یکشنبه 20 آبان ماه آغاز و تدریس در آن بر عهده خانم سریع‌القلم است.

در این دوره ساختار اصولی نگارش ایمیل، پاسخ به استعلام‌ها و اعلام قیمت، آداب و اصول مکالمات تلفنی، آشنایی با آداب غیررسمی و خارج از جلسات، اصطلاحات کاربردی مورد استفاده در سخنرانی‌ها، دیدارها و معرفی مهمانان به یکدیگر تدریس می‌شود.

 

آموزش زبان انگلیسی برای مذاکرات

سومین دوره آموزش زبان انگلیسی در آبان ماه سال جاری در موسسه آموزشی اتاق تهران، با عنوان «دوره آموزشی زبان انگلیسی برای مذاکرات در جلسات بین‌المللی» به مدت 60 ساعت آموزشی برگزار می‌شود. این دوره در روزهای شنبه هر هفته از ساعت 16 تا 19 برپا می‌شود و تدریس در این دوره برعهده آقای آقاییان است.

در این دوره آموزشی موضوعاتی چون آمادگی برای مذاکره، ایجاد رابطه و آداب معاشرت، فنون و استراتژی‌ها، سبک‌های اثرگذار، معاشرت در زمان استراحت، حصول توافق، قرارداد و عملیاتی کردن برنامه و ... تدریس می‌شود.

 

متقاضیان برای حضور در این سه دوره آموزشی زبان انگلیسی باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

با توجه به محدودیت ظرفیت این سه دوره کاربردی، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزش زبان انگلیسی بازرگانی مقدماتی

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزش زبان انگلیسی برای همراهی مهمانان خارجی

دریافت فرم ثبت‌نام آموزش زبان انگلیسی برای مذاکرات