اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی پیشرفته

تاريخ 1397/07/23 ساعات 15:27

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی پیشرفته» برگزار می‌کند.

 برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه سوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‌وکار و تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی دنبال می‌شود و موضوعات مختلف داخلی و بین‌المللی در حوزه اقتصاد و تجارت برای آموزش به فعالان اقتصادی در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی پیشرفته آموزشی طی 8 ساعت آموزشی و در دوجلسه در روزن‌های ششم و سیزدهم آبان ماه جاری  از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود.

تدریس و مدیریت این کارگاه آموزشی برعهده شهرام کیوان‌فر است و مخاطبان آن تجار و فعالان اقتصادی، وکلا، مشاوران حقوقی و دانشجویان رشته حقوق هستند.

در این کارگاه آموزشی انواع قراردادهای تجاری بین‌المللی مانند فروش، خرید خارجی کالا، نمایندگی، لیسانس، مشارکت و ... مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 با توجه به محدودیت ظرفیت این کارگاه، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 همچنین علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

 

فرم ثبت‌نام