اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در ایران

تاريخ 1397/07/14 ساعات 11:45

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در ایران» برگزار می‌کند.

برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه سوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‌وکار و تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی دنبال می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، دوره آموزشی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در ایران طی 8 ساعت آموزشی در دو جلسه در روزهای دوشنبه 30 مهر ماه و چهارشنبه دوم آبان ماه سال جاری از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود.

تدریس و مدیریت این دوره آموزشی برعهده امید هاشمی، مدیر کسب‌وکارهای نوین اتاق بازرگانی تهران است و مخاطبان آن مدیران ارشد و کارشناسان بنگاه‌های اقتصادی دارای ایده، نوآوری و فناوری، کسب‌وکارهای نوپا و استارت‌آپ‌ها، مدیران و کارکنان شرکت‌های دانش‌بنیان هستند.

 

در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی چون تعریف اقتصاد دانش‌بنیان و اقتصاد نوآور و روندهای جهانی آن، ضرورت توسعه اقتصاد دانش‌بنیان در ایران، تاریخچه وضعیت حاضر و آینده مورد انتظار شرکت‌های دانش‌بنیان در ایران، اسناد قانونی و حاکمیتی در خصوص اقتصاد دانش‌بنیان و قوانین مرتبط با شرکت‌های فعال در این حوزه، انواع شرکت‌های دانش‌بنیان و شاخص‌های عمومی و اختصاصی و فرآیند ارزیابی و تشخیص صلاحیت آنها، حمایت‌ها و تسهیلات ارائه شده به شرکت‌های دانش‌بنیان و فرایند دریافت خدمات، مسائل مهم و کلیدی در مدیریت شرکت‌های دانش‌بنیان و ... مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

 

 با توجه به محدودیت ظرفیت این دوره، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این دوره آموزشی باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 

 همچنین علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام