اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی

تاريخ 1397/06/25 ساعات 10:16

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی چهار ساعته با عنوان اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی برگزار می‌کند.

برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه سوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‌وکار و تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی دنبال می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه آموزشی اصول تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی طی 4 ساعت آموزشی در روز یکشنبه 15 مهر ماه 1397 از ساعت 16 تا 20 برپا می‌شود. تدریس و مدیریت این کارگاه آموزشی برعهده شهرام کیوان‌فر است و مخاطبان آن کلیه فعالان اقتصادی، وکلا، مشاوران حقوقی شرکت‌ها و دانشجویان رشته حقوق هستند.

در این کارگاه به نکات مهمی در فرم نگارش و محتوا در تنظیم قراردادهای تجاری بین‌المللی پرداخته می‌شود.

 با توجه به محدودیت ظرفیت این کارگاه، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این کارگاه باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 همچنین علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام