اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سمینار آموزشی ارائه موفق در جلسات به زبان انگلیسی

تاريخ 1397/06/21 ساعات 13:53

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک سمینار آموزشی با عنوان «ارائه موفق در جلسات به زبان انگلیسی» برای فعالان اقتصادی و مدیران بنگاه‌ها برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت برای سه ماهه سوم سال تدوین شده است و قرار است مانند نیمه اول سال با دوره‌های فشرده، کارگاه‌ها و سمینارهای متعدد برای فعالان اقتصادی و تشکل‌ها دنبال ‌شود.

سمینار آموزشی ارائه موفق در جلسات به زبان انگلیسی طی سه ساعت آموزشی در روز پنجشنبه پنجم مهرماه برگزار می‌شود و تدریس در آن برعهده امیدرضا فضلی است.

در این سمینار سرفصل‌هایی چون نحوه ارائه مطالب در جلسات با افراد خارجی (شامل ارائه نکات کلیدی، نمودارها و ...)، نحوه خوشامدگویی به مهمانان، معرفی خود و موضوع مورد نظر، غلبه بر استرس، داشتن زبان بدن موثر، نکات کلیدی در تهیه اسلایدهای پاورپوینت تاثیرگذار، نحوه نتیجه‌گیری و پاسخ‌گویی به سوالات و ... مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

با توجه به محدودیت ظرفیت سمینار، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این سمینار باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

فرم ثبت‌نام