اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی روش‌های تامین مالی در تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/06/21 ساعات 13:49

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «روش‌های تامین مالی» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن روش‌های مختلف تامین مالی برای پیشبرد و انجام امور موردنظر تشکل‌ها به بحث و بررسی گذاشته و تجارب مختلف به دست آمده در این حوزه مرور می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه آموزشی 4 ساعته در روز دوشنبه 26 شهریور ماه از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌شود و مخاطبان آن اعضای هیات رئیسه، دبیران و کارشناسان تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند. مدیریت این کارگاه برعهده هادی حدادی است و متقاضیان می‌توانند بدون پرداخت هزینه و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در این کارگاه شرکت کنند.

در این کارگاه آموزشی سرفصل‌هایی چون چگونگی استفاده از منابع مالی، منابع مالی پایدار، تناقضات تامین مالی در تشکل‌ها و روش‌های تامین مالی به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس بگیرند..

 لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام