اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی حکمرانی نوآوری در کسب و کار

تاريخ 1397/06/14 ساعات 09:39

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «حکمرانی نوآوری در کسب و کار» برای فعالان اقتصادی و مدیران بنگاه‌ها برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت برای سه ماهه سوم سال تدوین شده است و قرار است مانند نیمه اول سال با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی و تشکل‌ها دنبال ‌شود.

دوره آموزشی حکمرانی نوآوری در کسب و کار طی هشت ساعت آموزشی و در دوجلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. نخستین جلسه این دوره، یکشنبه 22مهر ماه و دومین جلسه آن 29مهر ماه 1397 از ساعت 16 تا 20 است و تدریس در این دوره برعهده امین هاشمی است.

در این دوره سرفصل‌هایی چون مبانی حکمرانی در سازمان، حکمرانی نوآوری و مدل‌های هشت‌گانه آن، مطالعه موردی شرکت‌های برتر جهان و چارچوب طراحی نظام حکمرانی نوآوری در سازمان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت حضور در این دوره با اشخاصی است که زودتر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم‌ثبت‌نام