اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات با رویکرد تدوین استراتژی‌های صادراتی و وارداتی

تاريخ 1397/06/04 ساعات 14:05

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) دوره آموزشی دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات با رویکرد تدوین استراتژی‌های صادراتی و وارداتی را برای صاحبان کسب و کار و مدیران بنگاه‌هاي اقتصادي برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه دوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی و تشکل‌ها دنبال می‌شود.

دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات طی 16 ساعت آموزشی برگزار می‌شود و نخستین جلسه آن، یکشنبه 18 شهریور ماه 1397 خواهد بود. روزها و ساعات برگزاري این دوره آموزشی یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 تعیین شده و تدریس در این دوره برعهده مظفر ناصری است، که مسوولیت اداره تنظیم مقررات دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت را برعهده دارد. 

 

در این دوره سرفصل‌هایی چون آشنایی با بانک‌های اطلاعاتی در حوزه تجارت خارجی، آشنایی با فرآیند واردات و صادرات، شیوه‌های رسمی ورود و خروج کالا، آشنایی با مقررات و سازمان‌های مرتبط با صادرات و واردات کالا، محاسبات انواع پرداخت‌ها، کالاهای خاص صادراتی و وارداتی و مطالعات موردی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 

همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت حضور در این دوره با اشخاصی است که زودتر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم‌ثبت‌نام