اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه ویژه تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/06/03 ساعات 12:22

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن اصول و الزامات برگزاری همایش‌ها یا برپایی نمایشگاه‌ها توسط تشکل‌های اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تجارب مختلف به دست آمده در این حوزه مرور می‌شود.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در سال جدید برنامه فشرده‌ای برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی فعالان و تشکل‌های بخش خصوصی در نظر گرفته است که می‌تواند در شرایط جدید اقتصاد ایران موثر و مفید باشد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه آموزشی 8 ساعته در دو جلسه در روزهای هفتم و چهاردهم شهریور ماه از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌شود و مخاطبان آن اعضای هیات رئیسه، دبیران و کارشناسان تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند. مدیریت این کارگاه نیز برعهده علیرضا سیاسی‌راد و سپهر برزی‌مهر است و متقاضیان می‌توانند بدون پرداخت هزینه و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در این کارگاه شرکت کنند.

در این کارگاه آموزشی سرفصل‌هایی چون اهداف برگزاری همایش، ترویج و تبلیغات، طراحی، تامین مالی، ساختار اجرایی، طراحی کارگاه‌های جانبی و چک‌لیست اقدامات مربوط به برگزاری همایش و هم‌چنین برنامه‌ریزی برای برپایی نمایشگاه به همراه استراتژی‌های برگزاری، انواع و نقش تشکل‌ها در برپایی نمایشگاه‌ها به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام