اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی طرح کسب‌وکار

تاريخ 1397/05/13 ساعات 12:14

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان طرح کسب‌وکار (Business Plan) برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، برنامه‌های آموزشی پارلمان بخش خصوصی پایتخت در سه ماهه دوم سال نیز با دوره‌های فشرده و کارگاه‌های متعدد برای فعالان اقتصادی، صاحبان کسب و کار و تشکل‌ها دنبال می‌شود.

 کارگاه طرح کسب و کار طی 8 ساعت آموزشی و در دو جلسه برگزار می‌شود. نخستین جلسه این کارگاه، دوشنبه پنجم شهریور و دومین جلسه آن چهارشنبه هشتم شهریور ماه از ساعت 16 تا 20 خواهد بود.

تدریس و مدیریت این کارگاه آموزشی برعهده پونا جنقی است و مخاطبان آن طیف وسیعی از صاحبان ایده، کارآفرینان، مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، سرمایه‌گذاران و مدیران ارشد هستند.

چرایی، اهداف و تعریف طرح کسب‌وکار، تفاوت‌ها و شباهت‌های آن، مدل کسب و کار، مطالعات امکان‌سنجی، گروه‌های هدف طرح، ویژگی‌های طرح، خلاصه اجرایی، محصولات و خدمات، برنامه بازاریابی، مخاطرات اصلی، تیم مدیریت و فناوران، تامین مالی، تحلیل بازار، برنامه زمان‌بندی، توصیف شرکت، پیوست‌ها وضمائم، نوآوری و فناوری، رویکرد بازاریابی و فروش و ... از جمله سرفصل‌های آموزشی این کارگاه است.

 با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این کارگاه باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 همچنین علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام