موسسه آموزشی اتاق بازرگانی تهران و دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل متحد برگزار ‌می‌کنند

دوره آموزش بین‌المللی مبارزه با فساد

تاريخ 1397/05/07 ساعات 12:19

دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل متحد (UNODC ) با همکاری موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی بین‌المللی با موضوع مبارزه با فساد برگزار ‌می‌کند.

دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل متحد در سال 1997 توسط دبیرکل سازمان ملل متحد تاسیس شد. دفتر مرکزی این نهاد در وین، در کشور اتریش قرار دارد و دارای دفاتر تخصصی منطقه‌ای است که بیش از 150 کشور را تحت پوشش قرار ‌می‌دهد. علاوه بر وظایف اصلی، کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با فساد نیز زیر نظر این دفتر با اهداف ارتقاء و تحکيم اقدامات جهت پيشگيري و مبارزه مؤثرتر و کاراتر با فساد، ارتقا، تسهيل و حمايت از همکاري‌هاي بين‌المللي و کمک‌هاي فني در زمينه پيشگيري و مبـارزه بـا فساد از جمله بازگرداندن دارايي‌ها، ترغيب امانتداري، پاسخگويي و مديريت مناسب در اکتبر سال 2003 تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، اکنون این دفتر در نظر دارد با همکاری اتاق تهران، دوره آموزش مبارزه با فساد را با هدف ارتقاء سطح آگاهی فعالان اقتصادی ایرانی در خصوص موازین مبارزه با فساد در سطح بین‌المللی برگزار کند. در این دوره، سرفصل‌هایی چون، آشنایی عمومی با «کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با فساد» و «مبارزه با فساد در بخش خصوصی» آموزش داده ‌می‌شود.

علاقمندان ‌می‌توانند با ورود به سایت UNODC به آدرس WWW.UNODC.ORG ، و ایجاد حساب کاربری برای خود نسبت به گذراندن این دوره اقدام کنند. لازم به ذکر است مدت زمان دوره آشنایی عمومی با کنوانسیون 75 دقیقه و مدت زمان دوره مبارزه با فساد بخش خصوصی 30 دقیقه است. این دوره به زبان انگلیسی برگزار ‌می‌شود و مخاطبان آن صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی عضو اتاق بازرگانی تهران هستند.

فراگیران پس از اتمام دوره ‌می‌توانند در آزمون الکترونیکی که در بسته آموزشی پیش‌بینی شده شرکت کنند و به فراگیرانی که آزمون پایان دوره را با موفقیت طی کنند و موفق به اخذ گواهی از UNODC شوند، گواهینامه معتبر از موسسه آموزشی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) نیز اعطا خواهد شد.

 علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن 88107726  تماس حاصل کنند.

دریافت فایل