اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی اصول حکمرانی در تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/04/06 ساعات 08:20

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «اصول حکمرانی در تشکل‌های اقتصادی» برگزار می‌کند.

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن اصول حکمرانی در تشکل‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تجارب مختلف به دست آمده در این حوزه مرور می‌شود.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در سال جدید برنامه فشرده‌ای برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی فعالان و تشکل‌هاب بخش خصوصی در نظر گرفته است که می‌تواند در شرایط جدید اقتصاد ایران موثر و مفید باشد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه 8 ساعته در دو جلسه در روزهای ششم و سیزدهم تیرماه برگزار می‌شود و مخاطبان آن  اعضای هیات رئیسه و کارشناسان تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند. مدیریت این کارگاه نیز برعهده هادی حدادی است و متقاضیان می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در این کارگاه شرکت کنند.

 در این دوره سرفصل‌هایی چون مدل‌های حکمرانی در تشکل‌ها، رهبری سیاست‌ها، نظام تقسیم کار و نقش، وظایف و اصول اداره کمیته‌ها تدریس می‌شود.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

 لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام