اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

اصول تهیه و تنظیم قراردادهای بین‌المللی

تاريخ 1397/03/30 ساعات 13:43

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «اصول تهیه و تنظیم قراردادهای بین‌المللی» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره آموزشی جدید با تمرکز بر روابط بین‌المللی بنگاه‌ها و مشارکت و همکاری با بنگاه‌های خارجی در برنامه آموزشی اتاق تهران قرار گرفته است که فعالان بخش خصوصی می‌توانند برای افزایش توانمندی خود در عقد قرارداد با طرف‌های خارجی در این دوره‌ شرکت کنند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در سال جدید برنامه فشرده‌ای برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی فعالان بخش خصوصی و مدیران بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته است که می‌تواند در شرایط جدید اقتصاد ایران موثر و مفید باشد.

این دوره آموزشی به مدت 16 ساعت و در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت 16 تا 20 برپا می‌شود. مخاطبان آن مدیران بنگاه‌ها و صاحبان کسب‌وکار هستند و تدریس در آن برعهده مسعود منشدی است. نخستین جلسه این دوره آموزشی هم سه‌شنبه 19 تیر ماه برگزار می‌شود.

در این دوره سرفصل‌هایی چون تعریف قرارداد، تضامین و نقش اسناد تجاری در قرار داد، شرایط اساسی صحت انواع قراردادها، شرط داوری و حل و فصل اختلافات ناشی از قرارداد، آیین نگارش و تحریر قرارداد، شروط فسخ در قرارداد، نکاتی که در تنظیم قرارداد باید رعایت کرد، آثار حقوقی فسخ و ابطال در قرار داد، موضوع قرارداد، مسئولیت‌های قانونی ناشی از قرارداد، مبلغ و نحوه پرداخت در قرارداد، جریمه و دیرکرد و مطالبه خسارت ناشی از قرارداد، قانون حاکم بر قرارداد، امضا و مبادله قرارداد و ... تدریس می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

فرم ثبت‌نام