اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری بین‌المللی

تاريخ 1397/03/30 ساعات 13:41

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عناوین «اصول و فنون مذاکرات تجاری بین‌المللی» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره آموزشی جدید با تمرکز بر روابط بین‌المللی بنگاه‌ها و مشارکت و همکاری با بنگاه‌های خارجی در برنامه آموزشی اتاق تهران قرار گرفته است که فعالان بخش خصوصی می‌توانند برای افزایش توانمندی خود در مذاکره با طرف‌های خارجی در این دوره‌ شرکت کنند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در سال جدید برنامه فشرده‌ای برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی فعالان بخش خصوصی و مدیران بنگاه‌های اقتصادی در نظر گرفته است که می‌تواند در شرایط جدید اقتصاد ایران موثر و مفید باشد.

 

این دوره آموزشی برای مدت 16 ساعت برنامه‌ریزی شده که برابر برنامه در روزهای پنجشنبه از ساعت 9 تا 13 برپا می‌شود. نخستین جلسه این دوره نیز روز پنجشنبه 28 تیرماه برگزار می‌شود. تدریس در این دوره بر عهده محمدباقر مشکی‌پروری است و مخاطبان آن مدیران بنگاه‌ها و صاحبان کسب‌وکار هستند.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون تعریف ارتباطات و اهمیت آن در دوران فراصنعتی، پیامدهای ناتوانی در برقراری ارتباط، روش‌های برقراری ارتباط، تعریف مذاکره و انواع آن، عوامل موثر در مذاکرات تجاری، مسیرهای مذاکره، موانع مذاکره موفق، انواع فرهنگ‌ها و تاکتیک‌ها در مذاکره، مذاکرات رو در رو و آداب بین‌المللی آن، زبان بدن و نقش آن در مذاکرات بین‌المللی، مهارت‌های مذاکره موثر، مذاکرات تلفنی موثر و اصول بین‌المللی آن و ... تدریس می‌شود.

علاقمندان به حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و پس ازتکمیل به همراه دیگر مدارک لازم به موسسه آموزش اتاق تهران ارسال کنند.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام