اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

سمینار آموزشی تغییر نقش سازمانی

تاريخ 1397/03/30 ساعات 10:29

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، سمیناری آموزشی با عنوان «تغییر نقش سازمانی» برگزار ‌می‌کند.

 

اتاق بازرگانی تهران برای تقویت و ارتقای توان مدیریتی و افزایش بهره‌وری و عملکرد افراد مختلف در مناصب متفاوت یک نهاد یا سازمان، اقدام به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مختلفی کرده است که تغییر نقش سازمانی تازه‌ترین این اقدامات است.

 

این سمینار، طی چهار ساعت آموزشی برگزار ‌می‌شود و هدایت آن را کامران فرنیان، افشین محمد و حسین گایینی بر عهده خواهند داشت. علاوه بر این کاترین سندلر نیز در این سمینار سخنرانی خواهد کرد.

 علل موفقیت و عدم موفقیت در تغییر نقش سازمانی، حلقه مفقوده افزایش شانس موفقیت در تغییر نقش سازمانی، از آموزش تا یادگیری به عنوان سرفصل‌های آموزشی این دوره تعیین شده است.

سمینار آموزشی تغییر نقش سازمانی، چهارشنبه ششم تیرماه 97از ساعت 16 الی 20 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی در ساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی تهران برگزار ‌می‌شود.

 

 متقاضیان حضور در این سمینار باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس حاصل کنند.

لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این سمینار با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

فرم ثبت‌نام