اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی توانمندسازی دبیران

تاريخ 1397/03/21 ساعات 14:02

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) طی اطلاعیه‌ای از برگزاری یک کارگاه آموزشی با عنوان « کارگاه آموزشی توانمندسازی دبیران» خبر داد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و توانمندسازی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی برای دبیران این تشکل‌ها کرده است.

این کارگاه آموزشی توسعه عضویت در تشکل‌ها، به هشت ساعت آموزشی و در دو جلسه در روزهای چهارشنبه 23 خرداد و 30 خرداد از ساعت 9 تا 13 برپا می‌شود.

مخاطبان این کارگاه آموزشی اعضای هیات رئیسه و دبیران تشکل‌های اقتصادی هستند و هدایت این کارگاه را علیرضا سیاسی‌راد و سپهر برزی‌مهر برعهده دارند.

راهبری تشکل‌های اقتصادی، ساختار مطلوب اداره تشکل‌ها، موانع مدیریت تشکل‌ها، اصول تفویض اختیار و استقلال مدیران، مدل بهینه رابطه دبیر اجرایی و هیات مدیره، نحوه تقسیم کار ارکان تشکل‌ها، مهارت‌های کلیدی مدیران، فرآیندهای اصلی تشکل و ... از جمله سرفصل‌هایی مورد بحث در این کارگاه آموزشی است.

 

شرکت در این کارگاه آموزشی بدون هزینه است اما شرکت‌کنندگان باید از تشکل مربوطه معرفی‌نامه ارائه دهند.

 

حضور در کارگاه‌های آموزشی اتاق تهران با توجه به محدودیت‌های پذیرش و ظرفیت کارگاه با در نظر گرفتن اولویت تکمیل فرآیند ثبت‌نام مقدور خواهد بود. متقاضیان می‌توانند برای حضور در این دوره فرم ثبت‌نام را از لینک زیر دریافت کرده و بعد از تکمیل به همراه سایر مدارک مورد نیاز به نمابر شماره 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

 

هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

دریافت فرم ثبت‌نام