اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مهارت‌های عمومی زبان انگلیسی برای فعالان اقتصادی

تاريخ 1397/03/07 ساعات 13:22

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، یک دوره آموزشی مهارت‌های عمومی زبان انگلیسی برای فعالان اقتصادی با هدف حضور موثر در نشست‌ها، ارائه‌ها و مذاکرات برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره آموزشی که با عنوان General Business Skills برگزار می‌شود شامل سه بخش مذاکره (Negotiating) ارائه (Presentations) و دیدار (Meeting) می‌شود، مدت 50 ساعت آموزشی زمان می‌برد.

در این دوره آموزشی، ساختار نگارش انواع ایمیل (نامه‌ها) و پاسخ به آنها (درخواست‌هاي ساده، استعلام و اعلام قیمت، مطالبات مالی، شکایات ،تنظیم قرارها، تشکر و حسن‌نیت)، آشنایی با اصول و آداب مکالمات تلفنی (معرفی خود و برقراري ارتباط، تنظیم و تأیید قرارهاي ملاقات، فروش تلفنی، طرح پیشنهاد و واکنش به پیشنهادات مطرح شده، رسیدن به توافق روي خط تلفن)، آشنایی با زبان، اصطلاحات کاربردي و اصول و آداب مورد استفاده براي برقراري روابط اجتماعی غیررسمی با مشتریان، تامین‌کنندگان و شرکاء تجاري، خارج از جلسات و مذاکرات رسمی (بازدید از نمایشگاه‌ها و توسعه شبکه‌هاي ارتباطی، نحوه شروع مکالمات براي برقراري ارتباط موثر، همراهی مهمان‌ها در مراکز دیدینی و تفریحی، صرف غذا در رستوران، آداب و معاشرت استاندارد بین‌المللی) همچنین توانمندسازي افراد براي شرکت در جلسات به زبان انگلیسی (نحوه آغاز جلسات، نحوه مدیریت جلسات، آداب و رفتار در جلسات مانند نحوه موافقت و مخالفت کردن با حاضرین جلسه، قطع صحبت دیگران به صورت مؤدبانه، گزارش دادن در جلسات، توافق با طرف مقابل، نتیجه‌گیري و پایان جلسات) و ...  آموزش داده می‌شود.

این دوره آموزشی از یکشنبه دهم تیرماه 97  آغاز شده و روزها و ساعات برگزاری آن، یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 16 تا 19 خواهد بود.

با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. متقاضیان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام