اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی

تاريخ 1397/02/30 ساعات 12:40

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران یک کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی به منظور کاهش مشکلات فعالان اقتصادی در مواجهه با رویه‌ها و مقررات بیمه و سازمان تامین اجتماعی برپا شده است که در دو جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود.

نخستین جلسه این کارگاه 28 خرداد ماه و دومین جلسه آن روز 4 تیر ماه برپا می‌شود. ساعات برگزاری این کارگاه نیز 15 تا 19 برنامه‌ریزی شده است.

در این کارگاه آموزشی ساختار کنونی تامین اجتماعی ایران، حقوق قانونی کارفرمایان، آئین‌نامه اجرائی ماده 50 قانون تامین اجتماعی، تکالیف کارفرمایان در مقابل سازمان، تکالیف کارفرمایان در مقابل بیمه‌شدگان، بازنشستگی، قانون بیمه بیکاري، هدیه ازدواج، بازماندگان و محاسبات بیمه‌اي به صاحبان کسب و کار و مدیران بنگاه‌هاي اقتصادي آموزش داده خواهد شد.

متقاضیان برای حضور در این دوره، باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و همراه با سایر مدارک لازم به پست الکترونیک به آدرسedu@tccim.ir  یا نمابر به شماره 88107762 ارسال کنند. هم‌چنین متقاضیان می‌توانند از طریق شماره‌های 88107732 و 88107723 سوالات و ابهامات احتمالی خود را با کارشناسان مرکز آموزش اتاق تهران مطرح کنند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام