اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مدیریت واردات و صادرات کالا و خدمات

تاريخ 1397/02/30 ساعات 12:39

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت واردات و صادرات کالا و خدمات» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، شروع این دوره آموزشی از روز سه‌شنبه 22 خردادماه سال جاری خواهد بود که طی مدت 16 ساعت و در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، از ساعت 16 تا 20 برپا می‌شود.

در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی چون مبانی مرتبط با روش‌های واردات، روش‌های بازاریابی صادرات، طرز تکمیل اظهارنامه صادراتی و وارداتی، روش‌های پرداخت و سایر اصول مرتبط با این حوزه به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

مخاطبان این دوره آموزشی فعالان حوزه واردات و صادرات کالا، کارگزاران گمرکی، دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسان و مدیران دپارتمان بازرگانی و تدارکات خارجی شرکت‌ها، مدیران شرکت‌های حمل‌ونقل و بازرگانان هستند.

متقاضیان برای حضور در این دوره، باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و همراه با سایر مدارک لازم به پست الکترونیک به آدرسedu@tccim.ir  یا نمابر به شماره 88107762 ارسال کنند. هم‌چنین متقاضیان می‌توانند از طریق شماره‌های 88107732 و 88107723 سوالات و ابهامات احتمالی خود را با کارشناسان مرکز آموزش اتاق تهران مطرح کنند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام