موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با پنجره واحد تجارت فرامرزی

تاريخ 1397/02/25 ساعات 11:28

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی آشنایی با عنوان «پنجره واحد تجارت فرامرزی (EPL)» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مدت این دوره، هشت ساعت آموزشی است و نخستین جلسه آن روز پنج‌شنبه 10 خردادماه سال جاری برپا می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی، صاحبان کسب وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی هستند و تدریس سرفصل‌های و مسایل آموزشی در این دوره برعهده حبیب‌اله نجاتی‌زاده است. این دوره در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 9 تا 13  و شنبه 12 خرداد از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود.

در این دوره سرفصل‌هایی مانند اصول مرتبط با فرآیندهای ترخیص کالا در رویه‌های صادرات و واردات، اظهار کالا، ارزش‌گذاری گمرک، تفکیک و تجمیع بارنامه، توزین و انبار، ثبت مانیفست الکترونیک و فرآیندهای ترخیص و ترانزیت کالا آموزش داده می‌شود.

متقاضیان برای حضور در این دوره، باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل و با سایر مدارک لازم به پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir یا نمابر به شماره 88107762 ارسال کنند و هم‌چنین از طریق شماره‌های 88107732 و 88107723 ‌می‌توانند پاسخ سوالات و ابهامات احتمالی خود را دریافت کنند.

هم‌چنین لازم به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام