موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادي

تاريخ 1397/02/24 ساعات 15:43

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادي ویژه بازرگانان» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، سال 1397 را با برنامه‌های آموزشی متنوع و معطوف به بهبود فضای کسب‌وکار و توانمندسازی تشکل‌ها آغاز کرده است و در دوره آموزشی جدید قصد دارد، عملیات مقدماتی در حوزه واردات را به صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌هاي اقتصادي آموزش دهد.

دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادي ویژه بازرگانان آموزشی طی 16 ساعت آموزشی برگزار و برابر برنامه، نخستین جلسه آن روز شنبه 19 خرداد ماه 97 تشکیل می‌شود. روزها و ساعات برگزاری این دوره نیز شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت 16 تا 20 خواهد بود.

در این دوره، سرفصل‌هایی چون کارکرد کارت بازرگانی، ثبت سفارش، Performa و اینکوترمز، روش‌هاي پرداخت نقدي، بروات اسنادي، حواله بانکی، اعتبار اسنادي، مراحل واردات، روش‌هاي واردات، واردات قطعی، بیمه باربري و ترخیص و اظهارنامه گمرکی آموزش داده خواهد شد.

متقاضیان برای حضور در این دوره، باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل و با سایر مدارک لازم به پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir یا نمابر به شماره 88107762 ارسال کنند و هم‌چنین از طریق شماره‌های 88107732 و 88107723 ‌می‌توانند پاسخ سوالات و ابهامات احتمالی خود را دریافت کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام