اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی حمل‌ونقل بین‌المللی و اینکوترمز 2010

تاريخ 1397/02/03 ساعات 16:25

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران یه دوره آموزشی با عنوان « دوره آموزشی حمل‌ونقل بین‌المللی و اینکوترمز 2010» برای فعالان اقتصادی برگزار می‌کند.

موسسه آموزش اتاق تهران که در سال 1397 با ساختاری جدید فعالیت‌های آموزشی خود را توسعه داده، برنامه‌ریزی کرده است تا در یک دوره کوتاه‌مدت اصول کلی اینکوترمز و حمل‌ونقل را به فعالان اقتصادی متقاضی آموزش دهد.

 

این دوره آموزشی به مدت 16 ساعت برگزار می‌شود و تدریس در آن برعهده ایرج زینال‌زاده است. این دوره از روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و در چهار جلسه چهارساعته از ساعت 16 تا 20 در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برپا می‌شود.

 

مخاطبان این دوره آموزشی فعالان حوزه واردات و صادرات، کارگزاران گمرکی، دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسان و مدیران دپارتمان بازرگانی و تدارکات خارجی شرکت‌ها و مدیران و کارشناسان شرکت‌هایی حمل‌ونقل هستند

سرفصل‌های مختلفی مانند اینکوترمز 2010، ریسک‌ها و کاربرد اینکوترمز در محاسبات گمرکی و بیمه، ترانزیت خارجی، موارد مرتبط در قانون گمرک، قیمت و بیمه کالا، اسناد حمل، ترخیصیه، مانیفست و انواع بارنامه و ... در این دوره آموزش داده می‌شود.

 

فعالان اقتصادی برای حضور در این دوره‌ آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل و با سایر مدارک لازم به پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir یا نمابر به شماره 88107762 ارسال کنند. هم‌چنین شماره‌های 88107732 و 88107723 آماده پاسخگوی به سوالات و ابهامات احتمالی هستند.

 

ضمن این که با توجه به محدودیت‌ ظرفیت دوره، اولویت حضور با افرادی است که زودتر ثبت‌نام خود را قطعی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام