اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سمینار آموزشی چگونه زبان انگلیسی بازرگانی بیاموزیم

تاريخ 1397/01/28 ساعات 11:40

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران یک سیمنار آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی بازرگانی (How to Learn Business English) برپا می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، این سمینار آموزشی به مدت دو ساعت و در روز پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه 97 از ساعت 10 تا 12 برگزار می‌شود.

 سرفصل‌هایی چون چرایی یادگیری زبان بازرگانی، اهمیت یادگیری زبان بازرگانی در دنیای امروز، مهارت‌های زبانی، معرفی دوره‌های زبان تخصصی، حضور موفق در نمایشگاه‌های بین‌المللی، مذاکرات بین‌المللی و .... در این سیمنار دو ساعته مطرح و بحث می‌شود.

 حضور در این سیمنار برای اعضای اتاق تهران هزینه‌ای در بر ندارد اما با توجه به ظرفیت محدود اولویت حضور در این سیمنار براساس تاریخ ثبت‌نام متقاضیان خواهد بود.

 این سمینار در محل موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران به آدرس خیابان وزرا، داخل خیابان 21، پلاک 10، ساختمان شماره 2 اتاق تهران برپا می‌شود و علاقمندان به حضور لازم است فرم ثبت‌نام را تکمیل کرده و همراه کپی یا اسکن کارت بازرگانی از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir برای موسسه آموزش اتاق تهران ارسال کنند. هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توان با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

 

دریافت فرم ثبت‌نام