اتاق بازرگانی تهران با همکاری موسسه ترویج کسب‌وکار اتریش برگزار ‌می‌کند

دوره تربیت مدرس مدیریت مالی برگزار می شود

تاريخ 1397/01/28 ساعات 08:15

مرکز آموزش اتاق تهران دوره آموزشی تربیت‌ مدرس‌ مدیریت مالی را با همکاری‌ موسسه آموزشی ترویج کسب و کار اتاق بازرگانی اتریش (WIFI)‌ طی‌ دو‌ دوره از 23 تا 25 خرداد و از 27 تا 29 خرداد ماه برگزار ‌می‌کند.

 

دوره تربیت مدرس مدیریت مالی

مرکز آموزش اتاق تهران دوره آموزشی تربیت‌ مدرس‌ مدیریت مالی را با همکاری‌ موسسه آموزشی ترویج کسب و کار اتاق بازرگانی اتریش (WIFI)‌ طی‌ دو‌ دوره از 23 تا 25 خرداد و از 27 تا 29 خرداد ماه برگزار ‌می‌کند.

 در این دوره‌ فراگیران با استفاده از روش یادگیری موسسه ترویج کسب و کار‌ WIFI که لِنا LENA  نام دارد و حاصل آخرین تحقیقات در آموزش و یادگیری‌ است، آموزش دیده و برای آموزش مدیریت مالی آماده ‌می‌شوند.‌ در دوره مدیریت مالی، مفاهیمی‌ از قبیل مدیریت مالی مدرن، قوانین مالیات شرکت، مدیریت سرمایه‌گذاری، آنالیزهای مالی، مدیریت بودجه، مدیریت ریسک، مدیریت مالی در سیستم‌های پیچیده و‌ از این قبیل تدریس ‌می‌شود. محتوای این دوره، تربیت مدرس برای نحوه آموزش این دوره‌هاست.

 شرکت‌کنندگان‌ دوره آموزش تربیت مدرس مدیریت مالی نیز اعضای هیات رئیسه تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق بازرگانی یا نمایندگان معرفی شده از سوی تشکل‌های اقتصادی هستند که در زمینه مدیریت تجربه داشته و مایل هستند در آینده به عنوان مدرس در حوزه آموزش مدیریت مالی ایفای نقش کنند.

لازم به توضیح است که موسسه آموزشی ترویج کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی اتریش (WIFI) در سال 1945 میلادی به منظور ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و تربیت نیروهای متخصص و با کیفیت به منظور جذب در بازار کار بنگاه‌های اقتصادی تاسیس شده است و در حال حاضر با استفاده از 12 هزار مربی و مدرس و 33 هزار عنوان دوره آموزشی و سمینار سالیانه 350 هزار نفر را در کشور اتریش و 9 کشور دیگر آموزش ‌می‌دهد. طبق بررسی‌های به عمل آمده WIFI تنها موسسه ارائه‌دهنده آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در دنیاست که متعلق به اتاق بازرگانی بوده و در این سطح فعالیت ‌می‌کند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط حضور در این دوره‌ها و ثبت‌نام می‌توانند فایل‌ زیر را دریافت کنند و در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره تلفن‌های 88107752-88107726‌ تماس حاصل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره تربیت مدرس مدیریت مالی