اتاق بازرگانی تهران با همکاری موسسه ترویج کسب‌وکار اتریش برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی «تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی»

تاريخ 1397/01/28 ساعات 08:12

مرکز آموزش اتاق تهران با آغاز سال جدید برنامه آموزشی خود را برای توانمندسازی مدیران بنگاه‌های اقتصادی و فعالان بخش خصوصی از سر گرفته است و در نخستین اطلاعیه خود در سال 1397 از فعالان حوزه آموزش و کسب‌وکار برای حضور در دوره آموزش «تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی» (تربیت مدرس مدیران ارشد اجرایی) دعوت ‌می‌کند.

 مرکز آموزش اتاق تهران با آغاز سال جدید برنامه آموزشی خود را برای توانمندسازی مدیران بنگاه‌های اقتصادی و فعالان بخش خصوصی از سر گرفته است و در نخستین اطلاعیه خود در سال 1397 از فعالان حوزه آموزش و کسب‌وکار برای حضور در دوره آموزش «تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی» (تربیت مدرس مدیران ارشد اجرایی)  دعوت ‌می‌کند.

 

مرکز آموزش اتاق تهران با آغاز سال جدید برنامه آموزشی خود را برای توانمندسازی مدیران بنگاه‌های اقتصادی و فعالان بخش خصوصی از سر گرفته است و در نخستین اطلاعیه خود در سال 1397 از فعالان حوزه آموزش و کسب‌وکار برای حضور در دو دوره آموزش «تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی» (تربیت مدرس مدیران ارشد اجرایی) و دوره «تربیت مدرس مدیریت مالی‌» دعوت ‌می‌کند.

 

تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی

در‌ دوره آموزشی تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی که با همکاری موسسه ترویج کسب‌وکار اتاق بازرگانی اتریش (WIFI) برگزار ‌می‌شود، اعضای هیات رئیسه تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق بازرگانی یا نمایندگان معرفی شده از سوی تشکل‌های اقتصادی که در زمینه کسب وکار مهارت داشته و مایل هستند در آینده به عنوان مدرس در حوزه آموزش استراتژی کسب‌وکار «استراتژی عمومی» و تدریس ویژه برای مدیران ارشد اجرایی ایفای نقش کنند، را مخاطب قرار داده است.

دوره آموزش تربیت مدرس بنگاه‌های اقتصادی که طی دو دوره، بخش نخست در اردیبهشت سال 97 و بخش دوم در تیرماه برگزار ‌می‌شود، هدف توانمندسازی مدرسان ایرانی جهت آموزش استانداردهای WIFI در ایران و نیز سازگار کردن استانداردهای WIFI مبتنی بر نیازمندی‌های خاص ایران و توسعه آنها را دنبال ‌می‌کند و اساتید آن از مدرسان صاحب‌نام و برجسته موسسه WIFI  هستند.

 در بخش اول این دوره که معطوف به استراتژی عمومی است، شرکت‌کنندگان یک شبیه‌سازی بسیار عمیق در کسب‌وکار را تجربه خواهند کرد که در آن، یک استراتژی موفق را برای شرکت در بازه‌های زمانی مختلف توسعه ‌می‌دهند و با شرکت‌های دیگر در زمینه مشتری، بازار و منابع به رقابت ‌می‌پردازند. همچنین تصمیماتی درباره فروش، سود، محصولات و توسعه آنها، بازارهای جدید و انبارداری ‌می‌گیرند و به طور مستقیم نتایج تصمیمات مالی و استراتژیک خود را احساس ‌می‌کنند. در واقع، شرکت‌کنندگان بر اساس این تصمیمات، زندگی روزانه یک مدیر را تجربه کرده و عناصر موفقیت و شکست شرکت خود را فرا ‌می‌گیرند.

در بخش دوم نیز،‌ شرکت‌کنندگان نسبت به تخصص‌شان به زیرگروه‌هایی تقسیم ‌می‌شوند و به همراه هم روی موضوعات کلیدی و صلاحیت‌هایی که مدیران ارشد اجرایی در ایران باید آموزش ببینند کار ‌می‌کنند. البته، در بخش اول دوره آموزشی 20 نفر شرکت ‌می‌کنند و از بین این 20 نفر، 15 نفر برای شرکت در بخش دوم برگزیده ‌می‌شوند.

 

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط حضور در این دوره‌ها و ثبت‌نام می‌توانند فایل‌های زیر را دریافت کنند و در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره تلفن‌های 88107752-88107726‌ تماس حاصل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی تربیت مدرس مدیریت بنگاه‌های اقتصادی