پیام تبریک مدیر مرکز آموزش اتاق تهران

پیمودن مسیر تعالی با بهره‌گیری از خرد جمعی

تاريخ 1396/12/28 ساعات 11:35

ناصر عندلیب، مدیر مرکز آموزش اتاق تهران و مدیرعامل موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) سال نو را به تمامی فراگیران و بهره برداران از خدمات آموزشی اتاق تهران تبریک گفت

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) همزمان با فرا رسیدن فصل بهار و آغاز سال نو خورشیدی، بار دیگر نو شدن را تجربه می‌کند تا همچون گذشته در مسیر افق‌های روشن حرکت کند و خود را برای ارائه خدمات آموزشی باکیفیت به مخاطبان خود آماده می‌کند.

این موسسه آغاز سال 1397 را به تمامی همکاران، اساتید، فراگیران، اعضای محترم اتاق تهران، تشکل‌های اقتصادی و همراهان موسسه تبریک و تهنیت می‌گوید و آرزوی توفیق و سربلندی برای بخش خصوصی کشور دارد.

اعتقاد داریم بدون همراهی جمعی، رشد و پیشرفت حاصل نخواهد شد. لذا برای تحقق آرمان‌های خود که استفاده از روش‌های نوین آموزشی و شیوه‌های تدریس و افزایش مهارت و دانش مخاطبان اتاق بازرگانی تهران است، نیازمند بهره‌گیری از نظرات و پیشنهادات دلسوزانه کلیه اساتید معزز، همکاران گرامی و بویژه فراگیران محترم هستیم تا با بهره‌گیری از خرد جمعی، مسیر تعالی را به نحو مطلوبی طی کرده و به امکانات آموزشی شایسته‌ای که سزاوار صاحبان کسب‌و‌کار این مرز و بوم است دست یابیم.