اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی قوانین مالیاتی (ویژه اعضای هیات مدیره و اشخاص حقوقی )

تاريخ 1396/11/28 ساعات 11:44

اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه خود برای ارائه خدمات آموزشی به فعالان اقتصادی و تشکل‌ها یک دوره آموزشی در نیمه اول اسفندماه برگزار می‌کند.

 

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک دوره آموزشی برای فعالان اقتصادی با عنوان«آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی» برگزار می‌کند.

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی به منظور توانمندسازی و افزایش آگاهی فعالان اقتصادی و مدیران بنگاه‌ها از قوانین حاکم بر فضای کسب‌وکار کشور برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این دوره آموزشی، به مدت 10 ساعت در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 تا 18 برگزار می‌شود. برابر برنامه‌ریزی نخستین جلسه این دوره نیز روز یکشنبه ششم اسفند ماه خواهد بود.

مخاطبان این دوره اعضای هیات مدیره اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل عضو اتاق تهران هستند. ضمن این که برای اشخاص حقوقی ارائه آخرین روزنامه رسمی دال بر معرفی اعضای هیات مدیره الزامی است. تدریس در این دوره آموزشی نیز برعهده محمدتقی قزلباش است.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون کلیات قانون مالیات‌های مستقیم و کلیات قانون مالیات و عوارض ارزش افزوده آموزش داده خواهد شد.

 

علاقمندان به حضور در این دوره‌ آموزشی می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این برنامه‌ آموزشی شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

این نکته نیز باید مورد توجه اعضا و فعالان اقتصادی قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌های آموزشی، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی