اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مهارت‌های کاربردی و توسعه مدیریت

تاريخ 1396/11/28 ساعات 11:44

اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه خود برای ارائه خدمات آموزشی به فعالان اقتصادی و تشکل‌ها یک کارگاه آموزشی در نیمه اول اسفندماه برگزار می‌کند.

 مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک  کارگاه آموزشی برای مدیران تشکل‌ها با عنوان «مهارت‌های کاربردی و توسعه مدیریت» برگزار می‌کند.

 کارگاه آموزشی مهارت‌های کاربردی و توسعه مدیریت

هم‌چنین مرکز آموزش اتاق تهران برای توانمندسازی تشکل‌های بخش خصوصی و کمک به تقویت این نهادها، یک کارگاه آموزشی با عنوان مهارت‌های کاربردی و توسعه مدیریت ویژه اعضای هیات مدیره تشکل‌های اقتصادی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه آموزشی، به مدت چهار ساعت در روز چهارشنبه نهم اسفندماه 96 از ساعت 13 تا 17 برگزار می‌شود.

مخاطبان این دوره اعضای هیات مدیره (یا هیات رئیسه) تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند. حضور در این کارگاه برای افراد معرفی شده از سوی تشکل‌ها رایگان اما ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است. هدایت این کارگاه آموزشی نیز برعهده سیدعلیرضا سیاسی‌راد است.

در این کارگله آموزشی در مورد سرفصل‌هایی چون نقش‌ها و وظایف هیات مدیره تشکل‌ها، مهارت‌های کاربردی مورد نیاز هیات مدیره، مدیربت تعارض منافع، مدل کارکردی رابطه هیات مدیره با ذینفعان، اصول اداره جلسات و ... به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این برنامه‌ آموزشی شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

این نکته نیز باید مورد توجه اعضا و فعالان اقتصادی قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌های آموزشی، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

 

فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی مهارت‌های کاربردی و توسعه مدیریت