اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی ترتیبات و مبادلات بانکی درعرصه بین‌المللی

تاريخ 1396/11/09 ساعات 10:40

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی با عنوان «آموزشی ترتیبات و مبادلات بانکی درعرصه بین‌المللی» برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران این کارگاه آموزشی به منظور توانمندسازی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی در مراودات مالی بین‌المللی، توسط مرکز آموزش اتاق تهران برنامه‌ریزی شده است.

مفاهیم آموزشی در این کارگاه، طی 8 ساعت آموزشی در دو جلسه در روزهای 25 و 28 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 ارائه می‌شود. مدرس این کارگاه نیز پیمان مولوی است.

در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی چون آشنایی با بازارهای مالی بین‌المللی، نقش بانک‌های مرکزی در مبادلات بانکی بین‌المللی، مراکز مالی بین‌المللی، سوئیفت و نقش آن در تبادلات بین‌المللی، نقش بانک‌های پرایم در مبادلات مالی، ارزهای بین‌المللی و اهمیت یافتن آن در بازارهای بین‌المللی و نقش بانک‌های سرمایه‌گذاری در مبادلات بانکی آموزش داده خواهد شد.

علاقمندان به حضور در این دوره‌ آموزشی می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این دوره‌ شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت. این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌های آموزشی، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.