اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی بازاریابی بین‌المللی طرح‌های سرمایه‌گذاری

تاريخ 1396/11/02 ساعات 12:35

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی با عنوان «بازاریابی بین‌المللی طرح‌های سرمایه‌گذاری» برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این کارگاه چهار ساعته طی دو جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. نخستین جلسه این کارگاه روز دوشنبه 16 بهمن ماه جاری و از ساعت 16 تا 20 در مرکز آموزش در ساختمان شماره (2) اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود.

 مخاطبان این کارگاه آموزشی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی است و تدریس در آن برعهده مرتضی بهرامی، کارشناس مسئول ارزیابی طرح‌های سرمایه‌گذار سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران است.

 حاضران در این کارگاه در مورد سرفصل‌های مهمی چون کلیات بازاریابی بین‌المللی، محیط فرهنگی در بازاریابی بین‌المللی، محیط سیاسی و قانونی در بازاریابی بین‌المللی، تحقیقات، استراتژی‌های ورود به بازارهای جهانی، سیاست‌های تولید، کانال‌های توزیع، تبلیغات و قیمت‌گذاری در بازاریابی بین‌المللی بحث و گفت‌وگو خواهند داشت.

 علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در کارگاه با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

• دریافت فرم ثبت‌نام