اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی انتشار نشریات در تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1396/11/01 ساعات 13:05

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک کارگاه آموزشی ویژه تشکل‌های بخش خصوصی با عنوان «انتشار نشریات در تشکل‌های اقتصادی» را برگزار می‌کند.

  

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این کارگاه چهار ساعته روز یکشنبه هشتم بهمن ماه جاری از ساعت 13 تا 17 در مرکز آموزش در ساختمان شماره (2) اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود.

این کارگاه آموزشی ویژه تشکل‌های عضو اتاق تهران است و اعضای هیات رئیسه، دبیران و کارشناسان تشکل‌های عضو می‌توانند تنها با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در آن شرکت کنند.

 هدایت این کارگاه آموزشی را علیرضا سیاسی‌راد و خانم کاظم‌زاده برعهده دارند. مخاطبان در این کارگاه در مورد سرفصل‌هایی چون اهمیت رسانه، کارکرد ان و ارتباطات رسانه‌ای، ساختار و شیوه اداره نشریه، قالب‌ها و فرآیند کار رسانه‌های تخصصی، مخاطب‌شناسی و گستره توزیع در رسانه‌های تشکلی، شیوه جلب مشارکت اعضا، تحلیل هزینه و تامین مالی در نشریات صنفی بحث و بررسی خواهند داشت.

 علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

دریافت فرم ثبت‌نام