اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با پنجره واحد تجارت فرامرزی (EPL)

تاريخ 1396/10/30 ساعات 11:32

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران دوره آموزشی با عناوین «آشنایی با پنجره واحد تجارت فرامرزی» برگزار می‌کند.

دوره آموزشی آشنایی با پنجره  واحد تجارت فرامرزی (EPL)

این دوره به مدت 8 ساعت و طی دو جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این دوره، روز پنجشنبه 19 بهمن ماه از ساعت 9 تا 13 است و جلسه بعدی این دوره نیز یک هفته بعد در همان ساعت برگزار می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها هستند و تدریس در این دوره نیز برعهده حبیب‌اله نجاتی‌زاده است.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون فرآیندهای ترخیص کالا در رویه‌های واردات و صادرات، تفکیک و تجمیع بارنامه، ترانزیت داخلی و خارجی، توزین و انبار، تکمیل اظهارنامه، بارگذاری اسناد، ارزش‌گذاری گمرکی، عدل‌بندی الکترونیکی و ... به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

 

علاقمندان به حضور در این دوره‌ آموزشی می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این دوره‌ شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌های آموزشی ، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی آشنایی با پنجره  واحد واحد تجارت فرامرزی