اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار

تاريخ 1396/10/30 ساعات 11:27

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران دوره آموزشی با عناوین «مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار» برگزار می‌کند.

دوره آموزشی مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار

 این دوره به مدت 16 ساعت و طی چهار جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این دوره، روز دوشنبه 16 بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 است و سه جلسه بعدی این دوره نیز به ترتیب در روزهای 23، 25 و 30 بهمن ماه و در همان ساعت یاد شده برگزار می‌شود. مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها هستند و تدریس در این دوره نیز برعهده مهدی افخمی اردکانی است.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون چالش‌های مدیریت منابع انسانی، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانیف آموزش و توسعه منابع انسانی، مدیریت عملکرد، سیستم جبران خدمات و پاداش، پارادایم شایسته‌محوری و ... به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

 

علاقمندان به حضور در این دوره‌ آموزشی می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این دوره‌ شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

این نکته نیز باید مورد توجه قرار گیرد که با توجه به محدودیت ظرفیت دوره‌ آموزشی یاد شده، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی مدیریت منابع انسانی در کسب‌وکار