اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری موسسه E&Y برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری و تامین مالی شرکت‌ها

تاريخ 1396/10/25 ساعات 10:48

مرکز خدمات سرمایه‌گذاری اتاق بازرگانی تهران با همکاری موسسه بین‌المللی مشاوره ارنست اند یانگ (EY) و مرکز آموزش اتاق تهران یک کارگاه آموزشی با عنوان «سرمایه‌گذاری و تامین مالی شرکت‌ها» برگزار می‌کند.

 

در محیط کسب‌وکار جهانی امروز آشنایی با اصول سرمایه‌گذاری و تصمیم‌گیری در مورد تأمین مالی، برای سرمایه‌گذاری در فرصت‌های تجاری یک ضرورت است. تصمیم‌گیری‌های مالی آگاهانه می‌تواند باعث پیشرفت شرکت‌ها در بازارهای سخت رقابتی شود. جذب سرمایه‌گذاری خارجی یک دانش مشخص از استانداردهای بین‌المللی در ساختار سرمایه‌گذاری است.

از این رو کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری و تامین مالی شرکت‌ها به شرکت‌کنندگان کمک خواهد کرد تا مهارت‌های مالی خود را در زمینه تصمیم‌گیری موثر شرکتی و فرآیند تامین مالی ارتقا دهند.

 

این کارگاه آموزشی با همکاری موسسه ارنست اند یانگ (ERNST & YOUNG) برگزار می‌شود که یک  موسسه حسابداري و مشاوره سرمایه‌گذاری و مالی در بريتانياست كه به همراه سه شركت دیلویت، کی‌پی‌ام‌جی و پرایس واتر هاوس کوپرز، چهار موسسه بزرگ جهان در حوزه تحت فعالیت خود هستند. موسسه ارنست اند یانگ در 140 کشور جهان فعالیت حرفه‌ای دارد.

مخاطبان این کارگاه آموزشی دو روزه، مدیران عامل، معاونان حوزه سرمایه‌گذاری و مالی شرکت‌ها و تمام فعالان اقتصادی درگیر سرمایه‌گذاری و تامین مالی هستند. این علاقمندان باید حداقل مدرک لیسانس و به زبان انگلیسی هم تسلط داشته باشند.

این کارگاه آموزشی به مدت دو روز در تاریخ‌های 7 و 8 اسفند ماه 96(26 و 27 فوریه) برگزار می‌شود و در پایان کارگاه به شرکت‌کنندگان مدرک معتبری از سوی موسسه ارنست اند یانگ داده می‌شود.

در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی چون مفهوم سرمایه‌گذاری و تامین مالی، تفاوت‌های سرمایه‌گذاری و تامین مالی، بالا بردن ارزش سهم، بودجه‌بندی سرمایه و زمان سرمایه‌گذاری، گزینه‌های مختلف تامین مالی، استفاده از قوانین مالی شرکت‌ها در سرمایه‌گذاری و ... به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 

 علاقمندان می‌توانند با دریافت، تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل int.edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107726 و 88713078 تماس گرفت.

 با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

 دریافت فرم ثبت‌نام