اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی برگزاری جلسات به زبان انگلیسی

تاريخ 1396/10/12 ساعات 11:14

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران یک کارگاه آموزشی با عنوان «برگزاری جلسات به زبان انگلیسی» برگزار می‌کند.

 

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی فعالان بخش خصوصی از طریق برپایی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، قصد دارد به آموزش برگزاری جلسات به زبان انگلیسی بپردازد؛ که به نظر می‌رسد برای بنگاه‌هایی که قصد توسعه مراودات تجاری با شرکت‌های بین‌المللی را دارند، ضروری است.

 این کارگاه آموزشی به مدت 8 ساعت و طی دو جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. زمان برگزاری نخستین جلسه این کارگاه روز سه‌شنبه 26 دی ماه از ساعت 16 الی 20 است و دومین جلسه نیز سه‌شنبه بعد از آن و در همان ساعت برگزار می‌شود. مسوولیت تدریس و هدایت این کارگاه آموزشی برعهده خانم‌ها عبادی‌پور و سریع‌القلم است.

 در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی چون نحوه هماهنگی زمان و مکان جلسه، نحوه آغاز کردن و مدیریت جلسات، آداب رفتار در جلسات مانند موافقت یا مخالفت کردن با حاضران، نحوه گزارش دادن در جلسات، نحوه توافق با طرف مقابل، نتیجه‌گیری و ... به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

 با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام