اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی اصول و فنون و مذاکره و قراردادهای بین‌المللی

تاريخ 1396/10/20 ساعات 12:26

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران یک کارگاه آموزشی با عنوان «اصول و فنون مذاکرات و انواع قراردادهای بین‌المللی» برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران، در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی فعالان بخش خصوصی از طریق برپایی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، قصد دارد به آموزش صحیح اصول و فنون مذاکره و بستن قراردادهای بین‌المللی بپردازد؛ موضوعی که به ویژه در دو سال اخیر و با گشایش‌های ایجاد شده و افزایش رفت و آمد هیات‌های تجاری بسیار حایز اهمیت است.

 این کارگاه آموزشی به مدت شش ساعت و طی دو جلسه برگزار می‌شود. زمان برگزاری این کارگاه روز چهارشنبه 2 اسفند ماه از ساعت 16 الی 19 و روز پنجشنبه 3 اسفند ماه از ساعت 9 تا 12 است.

 مسوولیت تدریس و هدایت این کارگاه برعهده آقای دکتر مجیدپور(عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مشاور قراردادهاي بین المللی) است و مخاطبان آن نیز اعضای مدیران عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران میانی بنگاه‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند.

 در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی چون مفاهیم و تعارف مذاکره، استراتژی‌ها و تاکتیک‌های مذاکرات بین‌المللی، انواع قراردادها، آداب و تشریفات مذاکره، انواع قراردادهای بین‌المللی و ... به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

 با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل می‌کنند.

 دریافت فرم ثبت‌نام