اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی نگارش نامه و گزارش‌نویسی به زبان انگلیسی

تاريخ 1396/09/25 ساعات 12:39

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران یک دوره آموزشی «نگارش ایمیل و گزارش‌نویسی به زبان انگلیسی» برگزار می‌کند.

 

مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران، که برگزاری دوره‌های متعدد آموزشی کاربردی با اصول و روش‌های جدید را برای فعالان اقتصادی در دستور کار خود قرار داده است، قصد دارد در یک دوره آموزشی به مدیران بنگاه‌های اقتصادی بخش خصوصی در حوزه تجارت خارجی آموزش نگارش ایمیل و گزارش‌نویسی به زبان انگلیسی را آموزش دهد.

این دوره آموزشی از روز دوشنبه یازدهم دی ماه سال جاری آغاز می‌شود و طول دوره آن 20 ساعت آموزشی است. روزها و ساعات برگزاری این دوره، شنبه‌ها و دوشنبه‌ها از ساعت 16 الی 20 خواهد بود. تدریس در این دوره بر عهده خانم آذین میرصیاح خواهد بود. 

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون سبک‌ها و استراتژی‌های مختلف، مراحل موثر در مکاتبات مفید تجاری، طریق نوشتن و اصلاح جملات، شیوه و مدل نوشتن انواع ایمیل‌ها (نامه‌ها) تجاری یا پاسخ دادن به ایمیل‌های رسیده، نگارش شکایات، درخواست‌ها، مطالبات مالی و .... و نوشتن گزارش‌های اداری تدریس می‌شود.

علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ها با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.