اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مدیریت روابط عمومی در تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1396/09/14 ساعات 14:09

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران کارگاه آموزشی مدیریت روابط عمومی در تشکل‌های اقتصادی را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مدت این دوره آموزشی 8 ساعت بوده و طی روزهای یکشنبه 19 و 26 آذرماه امسال از ساعت 13 الی 17 در محل مرکز آموزش اتاق تهران برپا می‌شود.

این کارگاه آموزشی ویژه تشکل‌های عضو اتاق تهران است و علاقمندان به شرکت در این دوره می‌توانند به صورت رایگان و با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه خود حضور داشته باشند.

 مدرس دوره آموزشی مدیریت روابط عمومی در تشکل های اقتصادی، محسن ایلچی از روزنامه‌نگاران باسابقه در حوزه اقتصاد و صاحب‌نظر در حوزه روابط عمومی است. مخاطبان طی این دوره با ارکان برنامه‌ریزی روابط عمومی و جایگاه آن در تشکل‌ها، رسانه‌سازی و رسانه‌داری در تشکل‌ها، روابط عمومی آنلاین در تشکل‌ها و کارکرد شبکه‌های اجتماعی در تشکل‌ها آشنا خواهند شد.

علاقمندان می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir در این کارگاه شرکت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان با مرکز آموزش اتاق تهران با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.