اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی هوش هیجانی

تاريخ 1396/08/30 ساعات 10:06

 مرکز آموزش اتاق تهران، کارگاه آموزشی «هوش هیجانی» را با هدف آشنایی فعالان اقتصادی و بازرگانان با این مقوله و تقویت و تنظیم آن برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران به نقل از مرکز آموزش، در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی مفهوم هوش هیجانی، اهمیت و مولفه‌های آن، ارتباط هوش هیجانی با سلامت روان، روش‌های تقویت و مهارت‌های تنظیم آن و اثرگذاری‌اش در روابط بین فردی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

این کارگاه آموزشی، به مدت هشت ساعت و در دو جلسه برگزار می‌شود. نخستین جلسه این کارگاه روز دوشنبه 27 آذرماه و دومین نشست نیز دوشنبه 4 دی ماه سال جاری خواهد بود.

مخاطبان این کارگاه آموزشی نیز مدیران، کارشناسان ارشد و کارشناسان بنگاه‌های و سازمان‌های اقتصادی هستند .

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که علاقمند به حضور در این دوره هستند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک edu@tccim.ir ارسال کنند.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند.