اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی کسب‌وکارهای نوین

تاريخ 1396/08/24 ساعات 09:51

مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی «کسب‌وکارهای نوین» را با هدف آشنایی فعالان اقتصادی و بازرگانان با فضای جدید و ابزارهای نوین  در کسب‌وکار برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران به نقل از مرکز آموزش، در این دوره روی سرفصل‌هایی چون تحلیل محیط کسب‌وکار و تغییرات تکنولوژیک، تغییر رفتار مصرف‌کننده، تغییر برنامه‌ریزی‌شده شرکت‌ها، خلاقیت و نوآوری و توسعه در مدل، برند، محصول، بازار و مشتریان کسب‌وکارهای نوین مطالبی ارائه می‌شود.

نخستین جلسه این دوره آموزشی، چهار‌شنبه 22 آذرماه جاری برپا می‌شود. مدت زمان این دوره 16 ساعت آموزشی است که چهارشنبه هر هفته از ساعت 16 تا 20 در ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار می‌شود. مدرس این دوره آموزشی نیز سعید محمدی است.

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که علاقمند به حضور در این دوره هستند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک edu@tccim.ir ارسال کنند.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند.