اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی برای مذاکره تجاری

تاريخ 1396/08/13 ساعات 11:43

مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی زبان انگلیسی برای مذاکره تجاری را با هدف توانمندسازی فعالان اقتصادی و بازرگانان برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در جهت حداکثرسازی بهره‌برداری فعالان اقتصادی از فرصت‌های مذاکره با طرف‌های تجاری خارجی، مرکز آموزش اتاق تهران در مقاطع مختلف زمانی اقدام به برگزاری دوره‌های آشنایی با زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی و چینی کرده است. در همین راستا و در تازه‌ترین اقدام این مرکز، یک دوره «آموزشی زبان انگلیسی برای مذاکره تجاری» در آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.

نخستین جلسه این دوره آموزشی، سه‌شنبه 30 آبان ماه برپا می‌شود. مدت زمان این دوره 20 ساعت آموزشی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت 16 تا 20 است.

 در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی چون انواع مختلف مذاکره، حل اختلاف، تعامل در مذاکره، توافق و تهیه طرح پیشنهادی به زبان انگلیسی به مخاطبان آموزش داده خواهد شد.

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که علاقمند به حضور در این دوره هستند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک edu@tccim.ir ارسال کنند.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند.