اتاق تهران بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی تخصصی زبان چینی برای مذاکرات تجاری

تاريخ 1396/08/30 ساعات 16:21

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران یک دوره آموزشی تخصصی زبان چینی برای استفاده در مذاکرات تجاری برگزار می‌کند.

 مخاطبان این دوره، تمامی اعضای اتاق تهران و صاحبان کسب‌وکار هستند که با اشخاص حقیقی و حقوقی در چین همکاری و مبادلات تجاری دارند یا در نظر دارند برای پروژه‌های مشترک وارد مذاکره با طرف‌های چینی شوند.

در این دوره آموزشی که جلیل ادیبی تدریس در آن را برعهده دارد، دانش ابتدایی زبان چینی، آواشناسی و یادگیری نواخت‌ها، دستور زبان، ساختار جمله و انواع جمله، آموزش مکالمات روزمره، تقویت مهارت گفتاری و شنیداری، آموزش ساختار جملات تجاری و برقراری تعامل با چینی‌ها به دانش‌پذیران آموزش داده می‌شود.

مدت در نظر گرفته شده برای این دوره آموزشی 120 جلسه 90 دقیقه‌ای است و شروع آن از چهارشنبه اول آذر ماه است. کلاس‌های این دوره دوشنبه‌ها و چهارشنبه‌ها از ساعت 17 تا 20 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود.

علاقمندان به حضور و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با دریافت فرم، تکمیل و ارسال آن به شماره نمابر 88107762  یا ایمیل edu@tccim.ir در این دوره آموزشی حاضر شوند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند.

ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس، اولویت با علاقمندانی است که زودتر ثبت‌نام خود را به طور کامل انجام دهند.